ucuz arama | cepten arama | sabitten arama | şehiriçi arama | şehirlerarası arama | uluslararası arama | yurtdışından arama | arama kartı | ev telefonu | iş telefonu | adsl telefonu | internet telefonu | voip hizmeti

alokart Sıkça Sorulan Sorular

 alokart | ucuz arama | ucuz telefon hizmetleri | ev telefonu | şirket telefonu | voip hizmetleri | adsl telefonu | internet telefonu | telefon kartı | sıkça sorulan sorular

 
 

Arama

 
     

 
     
 

Ucuz Aramalar

 
     
Ucuz Arama Genel Bilgiler
Sabit Telefondan Ucuz Arama
Cep Telefonundan Ucuz Arama
Ucuz Şehiriçi Arama
Ucuz Şehirlerarası Arama
Ucuz Uluslararası Arama
Yurtdışında Ucuz Arama
 
 
 

Ucuz Telefon Hizmetleri

 
     
Alternatif Telefon Hizmetleri
Ev Telefonu Hizmeti
Şirket Telefonu Hizmeti
ADSL Telefonu Hizmeti
Internet Telefonu Hizmeti
Global Telefon Kartı Hizmeti
VOIP Hizmetleri
 
 
 

Sınırsız Arama Planları

 
     
Sınırsız Yurtiçi Sabit
Sınırsız Yurtdışı Sabit
Sınırsız Yurtiçi Yurtdışı Sabit
Sınırsız Yurtiçi Sabit Cep 
Sınırsız Yurtiçi Yurtdışı Sabit Cep
 
 
 

ADSL Telefon Hizmeti
Sabit telefon hattından ucuz yurtiçi ve yurtdışı telefon görüşmeleri . ÜCRETSİZ
şebeke içi arama!

Ekonomik Telefon extraPhone'la sabit telefon 100% daha ekonomik. Evde, işyerinde extraPhone'u seçin, çünkü devir tasarruf devri!

 

 

AloKart Arama Kartı

extraPhone®
Global Arama Kartı

extraPhone®
Arama Kartı ile ucuza ara!

Arama Kartı 
extraPhone® Arama Kartı ile yurtdışı görüşmeleri ucuz ve pratik.  Arama Kartı hesabı açtırmak çok kolay. Müşteri hizmetlerini arayın, kullanıcı kodunuzu alın, kredi yükletin, ucuz konuşmaya başlayın. Türkiye'den ve dünyanın 30 ülkesinden ucuz uluslararası telefon görüşmeleri yapın.

 
 

  Sabit telefon ile ucuz arama
extraPhone ucuzhat sabit telefon hizmeti ile şehiriçi, şehirlerarası ve uluslararası telefon görüşmeleri çok ekonomik. Şebeke içi görüşmeler ücretsiz.

Ekonomik konuşma paketleri
Ayda 49YTL'den başlayan fiyatlarla sabit telefondan sınırsız yurtiçi ve uluslararası konuşma!

Internetten ucuz görüşme
Internet Telefonu hesabı açtır, Internet Telefonu yazılımını bilgisayarına yükle, görüşme kredisi al, internetten ucuz telefon görüşmeleri yap!

 
 

  ADSL Telefon Hizmeti
Sabit telefon hattından ucuz yurtiçi ve yurtdışı telefon görüşmeleri . ÜCRETSİZ
şebeke içi arama!

Telefon Kartı Hizmeti
Yutiçinden ve yurtdışında 30'dan fazla ülkeden ucuz uluslararası arama!

Internet Telefonu Hizmeti
Internetten ucuz yurtiçi ve yurtdışı telefon görüşmesi. Bilgisayardan ucuza arama.

Ev Telefonu Hizmeti
Ev telefonundan tüm görüşmeler extraPhone Ev Telefonu ile 50%-80% ucuz!

Şirket Telefonu Hizmeti
İşyerinde Şirket Telefonu Hizmetinden yararlan, Telefon giderlerini en az 50% düşür!

 
 
 

Internet Telefonu
Sıkça Sorulan Sorular

Internet Telefonu nedir?
Internet Telefonu kullanmanın avantajı nedir?
Internet Telefonu kullanmak istiyorum. Ne yapmam lazım?
Internet Telefonu ile nereler aranabilir?
Internet Telefonu yazılımı nedir?
Internet Telefonu kullanmam için internet hızım ne olmalı?
Internet Telefonu ile arama yaparken şifre tuşlama gerekiyormu?
Internet Telefonu programını bilgisayarıma nasıl yüklerim?
Şebeke içi arama nedir?
VOIP nedir?

Internet Telefonu nedir? Internet Telefonu, extraPhone'un telefon hizmetlerinden biridir. Evde, işte, seyahatte, dünyanın her yerinden, Internete bağlı bir sabit veya taşınabilir bilgisayardan dünyadaki herhangi bir sabit telefon veya cep telefonu ile görüşmeye yarar. Internet Telefonu kullanıcıları, bilgisayara yüklenen Internet Telefonu programı ve extraPhone'dan aldıkları görüşme kredisi ile çok ucuz şehiriçi, şehirlerarası ve uluslararası aramalar yaparlar. Dünyada birçok benzeri bulunan bu hizmet, ucuzluğu ve bağlantı kalitesi ile ön plana çıkmaktadır. PC to Phone, PC to PC ve Soft Phone gibi isimlerle de bilinir. Kullanıcılar Internet Telefonundan herhangi bir sabit veya mobil telefonu, Internet Telefonu kullanan bir başka extraPhone kullanıcısının bilgisayarını veya extraPhone ADSL Telefonu (sabit telefon) kullanıcısını arayabilirler.

VOIP (Voice over Internet Protocol) nedir?  VOIP (Voice over Internet Protocol), internet üzerinden elefon görüşmesi yapmaya yarayan teknolojiye verilen isimdir. Bugün gelişmiş dünyanın yaptığı telefon görüşmelerinin yarıdan fazlası VOIP ile yapılmaktadır. VOIP kullanılarak ev veya iş yerinde internet üzerinden ekonomik telefon görüşmeleri yapılabilir. Aramalar sabit telefon veya bilgisayar (kulaklık-  mikrofon veya hoparlör-mikrofon düzeneği) ile yapılabilir. Sabit telefondan arama için Telefon Adaptörü, bilgisayardan arama için Internet Telefonu Programı (Soft Phone) kullanılır.

Internet Telefonu kullanmanın avantajı nedir? extraPhone Internet Telefonu bilgisayardan ucuz yurtiçi (şehiriçi, şehirlerarası) ve uluslararası telefon görüşmeleri yapmanıza yarar. Internet Telefonu ile dünyadaki tüm sabit veya cep telefonları aranabilir. Internet Telefonu kullanarak yapacağınız telefon görüşmeleri aranan yöne göre, %95'e varan oranda daha ucuz olabilir. extraPhone Internet  Telefonu kullananlar kendi aralarında ücretsiz telefon görüşmeleri yapabilirler (şebeke içi görüşme). Kullanıcıların hangi şehirde veya ülkede olduğu önemli değildir. PC'den PC'ye, PC'den sabit telefona ücretsiz aramalar yapılabirlir. extraPhone kullanan firmalar, ofisleri arasında yapacakları şirket içi görüşmeleri ücretsiz yapabilir, yurtiçi veya yurtdışı seyahatlere giden şirket çalışanları yanlarındaki bilgisyardan ofisi ücretsiz arayabilir, diğer her yönle de çok ucuza görüşebilirler.

Şebeke içi arama nedir?   Internet Telefonu Hizmeti veya ADSL Telefonu (sabit telefon) Hizmeti ile şebeke içi aramalar ücretsizdir! Bir extraPhone kullanıcısının bir başka extraPhone kullanıcısını aramasına şebeke içi arama denir. Internet Telefonu ve ADSL Telefonu kullanıcıları sabit telefondan veya bilgisayardan diğer Internet Telefonu veya ADSL Telefonu kullanıcılarını ücretsiz  arayabilir, sınırsız  arama yapabilir, limitsiz konuşabilirler.  Aile içi, şirket içi ve buna benzer şebeke içi arama gurupları oluşturulabilir. Toplu halde, grup olarak extraPhone Hizmetleri'nden yararlananlar, ücretsiz görüşme dışında ayrıca tüm sabit ve cep telefonu kullanıcılarını ararken grup indirimi ile daha ucuza konuşabilir, ADSL telefon adaptörlerini daha ucuza temin edebilirler. Şebeke  içi aramalarda herhangi bir coğrafi sınır gözetilmez. Kullanıcılar  aynı veya farklı binada, mahallede, şehirde veya ülkede bulunabilir ve tüm extraPhone avantajlarından aynı şekilde yararlanırlar.

Internet Telefonu kullanmak istiyorum. Ne yapmam lazım? extraPhone Internet Telefonu kullanmak için extraPhone Müşteri Hizmetlerini arayarak bir kullanıcı hesabı açtırmanız gerekir. Kullanıcı kodunuz, şifreniz, ve bilgisayarınıza indirerek yükleyeceğiniz Internet Telefonu Programı ile Internete bağlı herhangi bir masaüstü veya dizüstü bilgisayardan arama yapabilirsiniz. Görüşmelerinizi extraPhone'dan satın alacağınız konuşma kredisi ile  yapabilirsiniz. Satın almak istediğiniz görüşme kredisi ücretini banka hesabına havale veya EFT yapabilir, veya Müşteri Hizmetleri'ni arayarak kredi kartı ile ödeyebilirsiniz. Ödemenizi takiben vereceğiniz emaiil adresine kullanıcı kodunuz ve şifreniz ile Internet Telefonu Program kurulum ve kullanım detaylarını içeren bir email gelecektir. Bu emaildeki açıklamaları takip etmek suretiyle Internet Telefonu Programını bilgisayarınıza indirecek, kolayca kuracak ve hemen  kullanmaya başlayabileceksiniz.

Internet Telefonu ile nereler aranabilir? extraPhone Internet Telefonu ile dünyadaki tüm sabit telefonlar ve cep telefonları aranabilir. Yapacağınız görüşmeler, aradığınız yöne göre Internet Telefonu Tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Ayrıca extraPhone sabit telefon kullanıcılarını (ADSL Telefonu) veya diğer  extraPhone Internet Telefonu kullanıcılarını şebeke içi yani ücretsiz olarak arayabilirsiniz. extraPhone kullanıcıları telefondan telefona (Phone to Phone), telefondan bilgisayara (Phone to PC), bilgisayaradan telefona (PC to Phone) ve bilgisayardan bilgisayara (PC to PC) şebeke içi aramalar yapabilirler.  extraPhone kullanıcıları arasında yapılacak görüşmeler (şebeke içi görüşmeler) ücretsizdir.

Internet Telefonu Yazılımı nedir? extraPhone Internet Telefonu Hizmetinden SIP destekli herhangi bir Internet Telefonu (Soft Phone) yazılımı ile yararlanabilirsiniz. extraPhone kullanıcılarına X-Lite, SJ Phone gibi Internet Telefonu programlarını tavsiye etmektedir. Ancak kullanıcı benzer herhangi bir Soft Phone Programını da kullanabilir. extraPhone Internet Telefonu Hizmeti için başvurduğunuzda size bir kullanıcı hesabı yaratılır. Kullanıcı hesabınız ve Internet Telefonu yazılımı ile bilgisayarınızdan arama yapmaya hemen başlayabilirsiniz.. Internet Telefonu programını extraPhone.com'dan indirebilir, kullanım talimatlarını takip ederek bilgisayarınıza kurabilir, size verilecek kullanıcı kodu ve şifreniz ile ucuz arama yapmaya hemen başlayabilirsiniz!. Internet Telefonu kurulumu özel teknik bilgi veya beceri gerektirmez. 

Internet Telefonu kullanmak için Internet hızım ne olmalı? Internet Telefonu kullanımı yüksek hızlı internet bağlantısı gerektirmez. ADSL, Kablo TV vb. şebekeler üzerinden almakta olduğunuz en düşük hızdaki internet hizmeti (sınırlı veya sınırsız)  Internet Telefonu için yeterlidir.

Internet Telefonu ile arama yaparken şifre tuşlama gerekiyor mu? Hayır, extraPhone Internet Telefonu programını kurulumu sırasında size verilen kullanıcı kodu ve şifre programa girilir. Program kurulumu bittiğinde ekranda beliren telefondan direkt olarak arama yapabilirsiniz.  Arama yaparken erişim numarası arama, şifre tuşlama vb. işlemler Arama Kartı kullanımı ile ilgilidir. Internet Telefonunda, aramalarınızı direkt aramak istediğiniz numarayı tuşlayarak yaparsınız. Normal telefon görüşmelerinden tek farkı bir sabit telefon yerinde bilgisayarınızı kullanıyor olmanızdır.

Internet Telefonu yazılımı bilgisayarıma nasıl yüklenir? Internet  Telefonu yazılımının kurulumu hiçbir teknik bilgi veya beceri gerektirmez. Kolayca yapabilirsiniz.

1) Müşteri Hizmetlerini arayarak Internet Telefonu hesabı açtırın. Hesabınıza görüşme kredisi yükletin (Bunun için banka hesabına havale veya eft yapabilir, telefonda kredi kartı ile ödeme yapabilir, banka atm'sinden nakit olarak hesaba ödeme yapabilir, veya bu sitede yer alan online ödeme linklerini kullanabilirsiniz). Müşteri Hizmetlerinden gelecek email'de kullanıcı kodunuz, şifreniz, program indirme linki, kurulum ve kullanım talimatlarını bulacaksınız.

2) Email'de belirtilen adresten Internet Telefonu programını bilgisayarıza indirin. Yine talimatları takip ederek Internet Telefonu Programını bilgisayarınıza kurun.

3) Kurulum sırasında programa kullanıcı kodu ve şifrenizi girecek, böylece kurulum biter bitmez extraPhone Internet Telefonu ile görüşme yapmaya başlayabileceksiniz.

 

 

  Ev Telefonu
Şirket Telefonu
Internet Telefonu
Global Telefon Kartı


Ev telefonundan, iş telefonundan, bilgisayardan ve 30'dan fazla ülkedeki sabit, mobil ve ankesörlü telefonlardan 50%-90% daha ucuza telefon hizmetlerinden yararlan. Tek hesap, tek ödeme, tek fatura!
 
 
 
 
adsl telefonu nedir?
extraPhone ADSL Telefonu ile ucuz şehiriçi, şehirlerarası, uluslararası arama. Şebeke içi limitsiz konuşma.
uluslararası arama kartı nedir?
AloKart uluslararası arama kartı ile 30'dan fazla ülkede ucuz telefon yanınızda.
internet telefonu nedir?
Internet üzerinden ucuz görüşme. Programı bilgisayara yükle, ucuz konuşmaya başla!
voip çözümleri nelerdir?
Evde, işte interneti olanlara ucuz telefon çözümleri. ADSL Telefonu, Internet Telefonu.
 

Cisco Linksys PAP2T
ADSLTelefon Adaptörü


  Internet Telefonu...  
  extraPhone Internet Telefonu ile Internete bağlandığınız her yerden ucuz telefon görüşmeleri yapın...  
 

X-lite Internet Telefonu Yazılımı extraPhone Internet Telefonu Hizmeti

 
 

Kredi yükletin, programı yükleyin,  sabit veya taşınabilir bilgisayarınızla dünyanın her yerinden ucuz görüşün!

 
 
 
 

voip ip telefonu arama kartı ucuz telefon ucuz arama ucuz telefon hizmetleri voip hizmetleri ev telefonu iş telefonu arama kartı adsl telefonu internet telefonu voip hizmetleri adsl telefon adsl telefon tarifesi cepten arama sabitten arama şehiriçi arama şehirlerarası arama uluslararası arama adsl telefonu yurtdışından arama erişim numaraları ucuz alo voip blog twitter extraPhone Telekom Bayi Ankesörlü Telefon telekom hizmetleri Nexus ucuz telekom hizmetleri ADSL Telefonu internet telefonu Arama Kartı kontörlü telefon Telefon Kartı ucuz telefon hizmetleri

 
 

ucuz arama | cepten arama | sabitten arama | şehiriçi arama | şehirlerarası arama | uluslararası arama | yurtdışından arama | arama kartı | ev telefonu | iş telefonu | adsl telefonu | internet telefonu | voip hizmeti

 
Copyright © 1999-2014 commnexus. All rights reserved.                                                                                                                                                                                         alokart